FRD740022SCEC
Mitsubishi (247602) Inverter Drive, 0.75 kW, 3 Pha
se, 400 V ac, 2.2 A
Your cart total:
Alternative Products:
2
FR-D740-022SC-EC
Brand:Mitsubishi
Series:D700
Mfr. Part No.:FR-D740-022SC-EC
Description:Mitsubishi 0.75kW D700 Series 3 Phase Inverter; IP20;